- Vanuserühm
- 12- kuni 15-aastastele
- 15-aastased ja vanemad õpilased
- Teema
- Materjali liik
Selles väljaandes keskendutakse eluasemevaldkonnale kogu Euroopas, andes sellest meie kõigi jaoks olulisest teemast üksikasjaliku ülevaate. See on jaotatud kolmeks osaks: „Kuidas me elame?“, „Eluasemekulud“ ja „Ehitus“ ning väljaanne annab teavet selle kohta, kas elame majades või korterites ning kas omame eluaset või üürime seda. Samuti antakse teavet meie eluaseme suuruse ja kvaliteedi ning selle keskkonnamõju kohta. Samuti antakse selles ülevaade eluaseme- ja üürihindade arengust alates 2010. aastast. Selles kirjeldatakse ehitussektori arengut selle aja jooksul ning tuuakse välja kõige tihedamini hoonestatud alad ELis. Kõik andmed on esitatud lühitekstide ja interaktiivsete visuaalmaterjalide kaudu, mis võimaldab teil võrrelda oma riiki teiste riikidega.
Sama teema kohta
Kaks last reisivad Euroopas, ostes teel oma vanaemale kaasa suveniire. Olgu sul seda punktist punkti mängu mängides lõbus, aidates vanaemal tema kingitusi ära arvata!
Selle õppekomplekti eesmärk on anda haridustöötajatele praktilisi juhiseid näituse „Art in Democracy“ jaoks.
Kas teie õpilased tahavad aidata muuta maailma? Õppevahendi „Demokraatia toimimine ELis“ abil julgustatakse õpilasi näitama üles aktiivsust Euroopa küsimuste lahendamises. See sisaldab nelja interaktiivset õppetundi Euroopa kodanikualgatuse ja demokraatia kohta ELis.
- Highlighted
Kes on digitaalsed pääsuvalitsejad ja miks peab komisjon neid reguleerima?
Aidake oma õpilastel selle vahva interaktiivse kaardi abil Euroopa Liidu riikide kohta rohkem teavet saada. Tehke reis igasse riiki ning uurige, mida ...
Kui oled 15–18-aastane või hoopis keskkooliõpetaja, kes tahab lähemalt tutvuda Euroopa Liidu ja sellega, mida see sinu heaks teeb, siis on see väljaanne mõeldud just sulle.
EL slaidides
Rända ajas tagasi ning avasta olulised ajaloosündmused, leiutised, suuremad spordisaavutused ja ühiskonnaelu seigad ning palju rohkemat – kõik see on ...